18.04.2011
«РЕНОМЕ» співпрацює з рівненськими ріелтерами

«РЕНОМЕ» співпрацює з рівненськими ріелтерами

У місті Рівному активізувався рух у ріелтeрському середовищі.  Компанія забудовник житлового комплексу «Гетьман Виговський» «РЕНОМЕ», маючи свій Центр продажу квартир, також активно співпрацює з ріелтерами Рівного.

 

14 квітня в офісному центрі «РЕНОМЕ» по вул. Коновальця, 5, для всіх бажаючих агентств нерухомості або вільних ріелтeрів компанія провела безкоштовний семінар із метою підвищення кваліфікації та досвіду фахівців з продажу нерухомості Рівного.

 

Про «Тенденції розвитку ринку нерухомості» ріелтери почули від досвідченого лектора з 15-річним досвідом управління ріелтерською компанією, віце-президента Житомирської Асоціації Ріелтерських Компаній (ЖАРК), автора «Клубу Директорів та Власників Бізнесу» В’ячеслава Немировського.

Наталя Кузьмінова - бізнес-тренер, успішний практик ріелтерського бізнесу впродовж 13-и років, автор і продюсер видання про нерухомість "Апартаменти" м. Умань провів майстер-клас «Психологія комунікації з клієнтом».

Слухачі також дізналися про десять переваг житла на прикладі житлового комплексу «Гетьман Виговський». Всі присутні побачили  житловий комплекс «Гетьман Виговський» по вул. Буковинській, 3.

 

Забудовник в свою чергу запевнив, що кінцевий споживач купуючи житло через агентства нерухомості, гарантовано отримає житло не дорожче, ніж через Центр продажу квартир «РЕНОМЕ».

 

15.04.11.