23.10.2010
Компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” офіційно відкрила західну частину житлового комплексу “Гетьман Виговський”

Компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” офіційно відкрила західну частину житлового комплексу “Гетьман Виговський”

Урочисте відкриття наступної частини житлового комплексу “Гетьман Виговський” відбулося у Рівному на вулиці Буковинській, 3 минулого тижня. Незважаючи на складні економічні умови у країні, всі роботи ТОВ “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” виконує згідно із запланованими графіками. Компанія ні на крок не відступила від своїх зобов'язань. А відтак власники нових квартир можуть насолоджуватися життям в одному з престижних районів міста.

Козацькими піснями від квартету "Явори", привітанням з хлібом-сіллю та радісною новиною про завершення будівництва західної частини житлового комплексу “Гетьман Виговський” — таким запам'ятається для багатьох рівнян наступний день після свята Покрови. Саме до нього компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” зробила прекрасний подарунок для своїх клієнтів. Адже власники сучасних квартир зможуть відчути переваги і якість сучасного європейського житла. Рівнянка Тетяна Гапончук разом із сім'єю придбала у новобудові двокімнатну квартиру:
— Я дуже задоволена нею, адже вона справді європейського рівня. Перед покупкою ми переглядали багато варіантів. Однак, як тільки побачила цей будинок, то одразу зрозуміла — саме тут я хочу мати помешкання. Ми без вагань придбали квартиру і зовсім не хвилювалися з цього приводу. Адже були впевнені, що забудовник здасть будинок вчасно та зробить все якісно.
Житловий комплекс “Гетьман Виговський” — це результат наполегливої праці великого та досвідченого колективу професіоналів компанії “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД”. Він розташований у зручній та популярній частині міста з розвиненою інфраструктурою та транспортною розв’язкою. Поруч із будинком знаходяться школи, дитячі садки, торговельні заклади, лікарня, парк відпочинку та церква. Усе це дає можливість мешканцям новобудови насолоджуватись життям, не відходячи далеко від дому.
— Компанія давно працює на ринку та має гарну репутацію. Житловий комплекс “Гетьман Виговський” — підтвердження тому. У той час, коли компанії-одноденки перестали працювати, залишивши по собі одурених вкладників, ТОВ “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” працює комплексно та систематично. До того ж, це одна з небагатьох компаній, яка цьогоріч передала місту вісім квартир. До речі, минулого року квартиру в багатоповерхівці отримала сім'я, в якій народилася трійня, — поділився міський голова Рівного Володимир Хомко.
У своїй роботі компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” використовує європейські підходи до будівництва та новітні архітектурні рішення. У цьому просто переконатися. Житловий комплекс має сучасний дизайн, зручне та просторе планування квартир. Особливу увагу забудовник приділив енергозберігальним технологіям. Це передусім якісні вікна ТМ “ВІК­НОВА” виробництва “РЕНОМЕ-ПАРТНЕР” з профілю REHAU, також труби REHAU, на які дається 40 років гарантії, автономне опалення, лічильники гарячої та холодної води, сучасні швидкісні ліфти. Подбала компанія й про зручну внутрішню інфраструктуру. На першому поверсі будинку розташуються офісні та торгові приміщення. Також передбачається, що у дворі буде дитячий майданчик, підземний паркінг на 146 авто, перукарня, кав'ярня, магазини, центр раннього розвитку дитини.
— Я думаю, що це гарна традиція відкривати до свята нові будинки. Сподіваюся, що це не востаннє. Хотіла б подякувати мешканцям, які в нас повірили. Ми вчасно виконали всі зобов'язання перед ними. Компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” як соціально відповідальна не підвела своїх клієнтів і показала, як ми можемо гарно та якісно працювати, — розповіла генеральний директор компанії "РЕНОМЕ" Надія Гладкевич. — Сьогодні ми здали в експлуатацію 112 квартир. Це одно-, дво-, трикімнатні, а також дворівневі квартири. Це помешкання покращеного планування й обирати можна з-поміж багатьох варіантів. Втім, враховуючи побажання наших мешканців, якщо потрібно — йдемо на перепроектування. Ми робимо це для того, щоб наші клієнти почувалися зручно та надійно у житловому комплексі “Гетьман Виговський”. Проте будівельні роботи на цьому не припиняються. На 46 відсотків готова наступна черга житлового комплексу, і вже у 2011 році ми плануємо здати в експлуатацію ще 120 квартир. Взимку будемо займатись роботами з облаштування інженерних мереж, а навесні виконаємо опоряджувальні роботи. Адже ми перш за все дбаємо про те, щоб рівняни жили у якісних квартирах європейського рівня.