04.04.2011
Навчали рівненських ріелтерів

Навчали рівненських ріелтерів

Сертифікаційні курси з основ ріелторської діяльності, оподаткування при операціях з нерухомістю та їхній юридичний супровід уперше в Рівному провело Рівненське регіональне відділення Агенції фахівців з нерухомості України за підтримки ОТП Банку та компанії «РЕНОМЕ».

— Ми запросили провідних фахівців з нерухомості та викладачів, — розповідає голова Рівненського регіонального відділення АФНУ, директор агенції нерухомості «Цитадель» Олександр Ляшук. — Ознайомили учасників з сучасними тенденціями на ринку нерухомості, обговорили  питання земельного законодавства, ознайомили  з методологією в ріелторському бізнесі та порушеннями при здійсненні операцій з нерухомістю, можливостями Інтернету в сучасних умовах розвитку бізнесу тощо. Після закінчення курсів слухачі, які успішно склали іспити, отримали свідоцтво про закінчення та  сертифікати на право проведення операцій з об’єктами нерухомості, підписані  президентом АФНУ та головою Фонду державного майна України.

Захід відбувся з 31 березня по 3 квітня у Рівному (вул.Коновальця, 5, офісний центр «Реноме») за  участю агенцій нерухомості міста Рівного та інших міст України,  окрім підвищення кваліфікаційного рівня, налагодили нові ділові контакти та обмінятися досвідом.

Олександр Ляшук звертає увагу на те, що партнерами  конференції виступили ОТП Банк та компанія «РЕНОМЕ». Для учасників семінару було проведено засідання круглого столу на тему, які продукти нині пропонує ОТП Банк своїм клієнтам, повідомлено про відновлення кредитування фізичних осіб на придбання житла. А компанія «РЕНОМЕ» презентувала учасникам конференції «Десять переваг первинного житла на прикладі житлового комплексу «Гетьман Виговський».